Rency / Případová studie: Vault 42, coworkingové centrum v Olomouci
Awwwards
Menu
Case Study

Rebranding společnosti
vyrábějící roboty

Pro inovativní technologickou společnost De&Co Hranice jsme připravili kompletní rebranding. Hlavní část nám zabrala několik měsíců a dále pracujeme na rozvoji celé identity.

Společnost De&Co zpočátku fungovala jako konstrukční kancelář. Jak už to ale bývá, čas plynul, firma se začala rozrůstat a s ní i nabízené služby. Nyní nabízí kompletní servis – od vývoje strojních zařízení po jejich dodávky.

Součástí identity není jen logotyp, ale celá škála grafických prvků, které zajistí unikátní a lehce odlišitelnou podobu společnosti. Zde jsme vizuální styl stavěli především na barvách a práci s autorským rastrem. Ten vychází z podoby loga a  dotváří celou prezentaci.

Zajímá vás, jak logo s rastrem fungují v praxi?

Bývá už pravidlem, že zajišťujeme pro klienty focení. V tomto případě objektu a referenčních strojů. Ty vám ukázat s ohledem na NDA nemůžeme, ale novou "označkovanou" budovu, kterou si klient pořídil, už ano.

De&Co

Automation & robotics

Společnost De&Co Hranice vznikla v roce 2008 jako čistě konstrukční kancelář. Stále více však rostl zájem klientů o dodávku strojních zařízení na klíč, a tak se během let 2009 až 2010 postupně přeorientovali na poskytování komplexních konstrukčně-výrobních služeb zejména pro automobilový, důlní a zdravotnický průmysl.

Se společností De&Co je radost spolupracovat od samého začátku. Majitel společnosti p. Rössner ví, co přesně jeho firma potřebuje, a nebojí se vložit do nás tolik potřebnou důvěru. Výsledek tak odráží spojení kreativity a technologie a my doufáme, že nová identita pomůže společnosti splnit velké ambice.

← Předchozí
Vizuální komunikace
Oltis Group
Další →
Grafický designer