Rency | Envelopa Office Center
Awwwards
Menu
Case Study

Envelopa Office Center

Pro nově vznikající moderní administrativní komplex v Olomouci jsme navrhli značku i celou vizuální identitu.

Developerem je společnost REDSTONE REAL ESTATE a nabídne více než 15 000 m2 špičkových kanceláří. Základní kámen byl poklepán v roce 2019 a od té doby probíhají intenzivně stavební práce.

Horizontální logo jako primární varianta.

Backstage proces

Než logotyp klientovi prezentujeme, vznikne interně velké množství skic a výtvarných variant. Z nich pak vybereme nejvhodnější koncept a ten dále rozpracujeme do ukázek a grafických aplikací použití.

Ukázky ze skicování logotypu 1
Ukázky ze skicování logotypu 2

Ostré linie, tvarosloví

Pro základní charakteristiku loga jsme využili ostré linie budovy a tři patra promítli do grafického prvku.

Architektonické výkresy, flexibilita kanceláří

Využili jsme triangle grind, proporce zlatého řezu a isometrii, abychom propojili architekturu s grafickou podobou a připravili si návaznost ve vizuální komunikaci značky.

Prohlédněte si práci na jednotlivých aplikacích

Jelikož jsme názoru, že obrázek řekne více než tisíce slov, tak vás již nebudeme zbytečně zdržovat čtením a můžete se pustit do prohlížení.

Billboard
CLV
Přední strana letáku
Vnitřní strany letáku
Reklamní plachta

Powerpointová či video prezentace slouží k rychlému představení projektu při mnoha obchodních či partnerských příležitostech.

Etiketa na láhev vína

Zahájení stavby

Dne 25.9.2019 byla poklepáním na základní kámen zahájena výstavba.

Není kámen jako kámen

Na přání klienta jsme se při návrhu základního kamene vyhnuli obvyklým ,,náhrobním" kamenům a navrhli jsme plaketu kompletně vytištěnou na 3D tiskárně. S realizací a modelem nám laskavě pomohlo studio Mimokolektiv. Na fotografii vlevo je první prototyp.

Záběr na jednoho z našich klientů (společnost Smětal), který se aktivně podílí na realizaci výstavby Envelopa Office Center

V současné době probíhá výstavba budovy a jsou evidováni zájemci o pronájem.

Envelopa Office Center

www.envelopaoffice.cz

Envelopa Office Center je projekt moderní administrativní budovy standardu A v centru města Olomouce. Projekt má 6 nadzemních pater o celkové rozloze cca 15 tisíc m2. Budova disponuje 160 parkovacími místy, umístěnými ve třech suterénech. Komplex klade důraz na vytvoření moderních kanceláří nejvyššího standardu s perfektním zázemím a pohodlným dopravním napojením.

U každé značky je důležitá originalita zpracování, ale my se snažíme aby fungovala především jako systém s jasně danou logikou na pozadí. Není podstatné, zda navrhujeme etiketu na víno, či štít budovy, vše musí fungovat společně a pomáhat klientovi být v rámci konkurenčního prostředí dostatečně rozpoznatelný.

Za tým Rency
Radek Holík

← Předchozí
Nejdřív tužka, až pak MAC.
Další →
Vybrané webové reference 1