Rency | Frontendist/ka
Awwwards
Menu
Nabídka práce

Frontendist/ka

Hledáme kodéra nebo kodérku pro tvorbu webových stránek.

Snažíme se pracovní prostředí nastavit tak, aby nás práce naplňovala, chodili jsme do ní rádi a výsledky tomu odpovídaly. Nabízíme fixní pracovní místo u nás v coworkingovém centru Vault 42, kde si můžeš pracovat na svých zakázkách. Jakmile budeme mít práci pro tebe, za předem dohodnutých podmínek bychom rádi tvé skills viděli i v našich projektech.

Budete programovat unikátní weby

Hledáme do party kodéra nebo kodérku, který/á nám pomůže realizovat vizuálně poutavé weby. Chceme, abyste si s tím vyhráli a klidně se hodinu hádali na téma použití konkrétního efektu.

Dbáme na estetiku i funkčnost

Chceme, abyste na výsledky společné práce byli pyšní stejně jako my a naši klienti. Ti nám obvykle naslouchají a hodnotu spatřují v naší zkušenosti. My zase respektujeme jejich cíle.

Máme skvělé pracovní zázemí

Najdete nás v coworkingovém centru Vault 42, stejně jako další freelancery, IT lidi a kreativce. Společně pořádáme pracovní i volnočasové akce.

Práce na vlastních zakázkách

Víme, že máte i svoje zakázky. Pokud to neovlivní vaši práci u nás, hurá do toho. Rádi vám i poradíme, kde je vytisknout, nebo poskytneme feedback, když budete chtít.

Kdo je Rency a co všechno děláme

Během našeho působení jsme realizovali mnoho vizuálních konceptů, redesignovali značky pro menší, ale i velké hráče a stali se vyhledávanou agenturou na poli digitálního a grafického designu a dodavatelem náročných marketingových konceptů. Při své práci jsme vybudovali kreativně-technologické centrum Vault 42, které rozvíjí komunitu okolo technologií, designu a dalších kreativních profesí. Mezi našimi klienty najdete menší firmy s 50 zaměstnanci, ale i korporáty s 1000+ zaměstnanci.

Používané technologie a nástroje

Pro tvorbu grafických návrhů využíváme kompletní software od Adobe, wireframes projektů tvoříme v Adobe XD a v InVision. Pravidelně rozšiřujeme databázi písem z prestižních písmolijen a nakupujeme fotografie od tvůrců i fotobank. Spolupracujeme s mnoha špičkovými a ověřenými dodavateli v oblastech programování, tisku a 3D vizualizace, fotografie a datové analýzy. Experimentujeme s novými technologiemi a získané dovednosti využíváme při realizaci klientských řešení. Experimentujeme i s virtuální a rozšířenou realitou.

Co byste měli umět?

  • Dobrá znalost Wordpress kvůli implementaci originálních designů právě na tento systém
  • Smysl pro detail (schopnost se držet předlohy)
  • Čistý kód
  • Zkušenosti s Adobe XD (tvořit webovky budete právě na základě podkladů v XD)
  • HTML & CSS, moderní JS technologie
  • Schopnost nastavit SSL certifikát
  • Optimalizace webu pro mobilní zařízení a celkově optimalizace rychlosti načítání
  • Realizace složitějších formulářů

Mohlo by vás zajímat

Ukázky naší práce najdete zde, s kým budete sdílet kancelář zase tady.

Odměna závisí na množství zkušeností a času, který u nás budete chtít trávit. K tomu super kancelář a tým profíků, kteří do práce chodí rádi.

 

Místo práce je Vault 42 v Olomouci ideálně od 03/2022 nebo dle individuální domluvy.

 

 

Jdete do toho?

Pokud Vás práce zaujala, tak nám pošlete e-mail na holik@rency.cz, bude stačit základní info o vás, proč by vás práce lákala a min. 3 kompletně vámi realizované weby (originální, max. jedna upravená šablona).

← Předchozí
Envelopa Office Center
Další →
Nejdřív tužka, až pak MAC.