Rency | Grafický designer
Awwwards
Menu
Nabídka práce

Grafický designer

Rozšiřujeme tým, hledá se designer se zaměřením na online a web. Tato pozice je vhodná pro zkušenější designery.

Snažíme se pracovní prostředí nastavit tak, aby nás práce naplňovala, chodili jsme do ní rádi a výsledky tomu odpovídaly.

Budete pracovat na zajímavých projektech

90 % práce bude o přípravě vizuálních identit, tvorbě kreativních konceptů a rebrandingu.  Takže loga, vizuální identity, weby, kampaně. Klienty máme po ČR, i když největší část v Olomouci a okolí. Malí ale nejsou!

Dbáme na estetiku i funkčnost

Chceme, abyste na výsledky společné práce byli pyšní stejně jako my a naši klienti. Ti nám obvykle naslouchají a hodnotu spatřují v naší zkušenosti. My zase respektujeme jejich cíle.

Máme skvělé pracovní zázemí

Najdete nás v coworkingovém centru Vault 42, stejně jako další freelancery, IT lidi a kreativce. Společně pořádáme pracovní i volnočasové akce.

Práce na vlastních zakázkách

Víme, že máte i svoje zakázky. Pokud to neovlivní vaši práci u nás, hurá do toho. Rádi vám i poradíme, kde je vytisknout, nebo poskytneme feedback, když budete chtít.

Kdo je Rency a co všechno děláme

Během našeho působení jsme realizovali mnoho vizuálních konceptů, redesignovali značky pro menší, ale i velké hráče a stali se vyhledávanou agenturou na poli digitálního a grafického designu a dodavatelem náročných marketingových konceptů. Při své práci jsme vybudovali největší kreativně-technologické centrum v Olomouckém kraji Vault 42, které rozvíjí komunitu okolo technologií, designu a dalších kreativních profesí. Mezi našimi klienty najdete menší firmy s 50 zaměstnanci, ale i korporáty s 1000+ zaměstnanci.

Používané technologie a nástroje

Pro tvorbu grafických návrhů využíváme kompletní software od Adobe, wireframes projektů tvoříme v Adobe XD a v InVision. Pravidelně rozšiřujeme databázi písem z prestižních písmolijen a nakupujeme fotografie od tvůrců i fotobank. Spolupracujeme s mnoha špičkovými a ověřenými dodavateli v oblastech programování, tisku a 3D vizualizace, fotografie a datové analýzy. Experimentujeme s novými technologiemi a získané dovednosti využíváme při realizaci klientských řešení. Experimentujeme i s virtuální a rozšířenou realitou.

Co byste měli umět?

Nehledáme experta na všechno. Práci si dělíme dle kompetencí. Někdo je silnější v ilustraci, někdo v postprodukci a jiný v onlinu. Kromě skvělého estetického cítění budeme chtít vidět, že vaše loga či grafické koncepty dávají smysl, že uvažujete v souvislostech. Také budete potřebovat zkušenosti v online projektech a webech. Zkuste si před odesláním portfolio aktualizovat, i za 3 roky od poslední aktualizace jste se mohli hodně posunout.

Mohlo by vás zajímat

Ukázky naší práce najdete zde, s kým budete sdílet kancelář zase tady.

Odměna závisí na množství zkušeností a času, který budete chtít u nás trávit. Pokud budete pracovat navíc, vždy za to dostanete zaplaceno. K tomu super kancelář, vybavení od Apple a tým profíků, kteří do práce chodí rádi.

 

Místo práce je Vault 42 v Olomouci. Práce na fulltime ideálně od května 2021.

 

 

Jdete do toho?

Pokud Vás práce zaujala, tak nám pošlete e-mail na radek@rency.cz, bude stačit základní info o vás, proč by vás práce lákala a portfolio v PDF, nebo odkaz na web či Behance.

← Předchozí
Envelopa Office Center
Další →
Sales manager