Rency | Grafický designer/ka
Awwwards
Menu
Nabídka práce

Grafický designer/ka

Do našeho týmu hledáme grafického designera nebo designerku pro tvorbu vizuální komunikace firem od loga přes rozsáhlé vizuální styly. Tato pozice je vhodná pro zkušenější designery.

Snažíme se pracovní prostředí nastavit tak, aby nás práce naplňovala, chodili jsme do ní rádi a výsledky tomu odpovídaly. Docházku nekontrolujeme, zajímá nás pouze výsledek práce.

Nebudete dělat vizitky a letáčky

90 % práce bude o přípravě vizuálních identit, tvorbě kreativních konceptů a rebrandingu. Na letáčky máme juniory. Takže loga, vizuální identity, kampaně. Klienty máme po ČR, i když největší část v Olomouci a okolí. Malí ale nejsou!

Dbáme na estetiku i funkčnost

Chceme, abyste na výsledky společné práce byli pyšní stejně jako my a naši klienti. Ti nám obvykle naslouchají a hodnotu spatřují v naší zkušenosti. My zase respektujeme jejich cíle.

Máme skvělé pracovní zázemí

Najdete nás v coworkingovém centru Vault 42, stejně jako další freelancery, IT lidi a kreativce. Společně pořádáme pracovní i volnočasové akce.

Práce na vlastních zakázkách

Víme, že máte i svoje zakázky. Pokud to neovlivní vaši práci u nás, hurá do toho. Rádi vám i poradíme, kde je vytisknout, nebo poskytneme feedback, když budete chtít.

Ilustrační foto prostor z www.Vault42.cz

Kdo je Rency a co všechno děláme

Během našeho působení jsme realizovali mnoho vizuálních konceptů, redesignovali značky pro menší, ale i velké hráče a stali se vyhledávanou agenturou na poli digitálního a grafického designu a dodavatelem náročných marketingových konceptů. Při své práci jsme vybudovali největší kreativně-technologické centrum v Olomouckém kraji Vault 42, které rozvíjí komunitu okolo technologií, designu a dalších kreativních profesí. Mezi našimi klienty najdete menší firmy s 50 zaměstnanci, ale i korporáty s 1000+ zaměstnanci.

Používané technologie a nástroje

Pro tvorbu grafických návrhů využíváme kompletní software od Adobe, wireframes projektů tvoříme v Adobe XD a v InVision. Pravidelně rozšiřujeme databázi písem z prestižních písmolijen a nakupujeme fotografie od tvůrců i fotobank. Spolupracujeme s mnoha špičkovými a ověřenými dodavateli v oblastech programování, tisku a 3D vizualizace, fotografie a datové analýzy. Experimentujeme s novými technologiemi a získané dovednosti využíváme při realizaci klientských řešení. Experimentujeme i s virtuální a rozšířenou realitou.

Co byste měli umět?

Nehledáme experta na všechno. Práci si dělíme dle kompetencí. Někdo je silnější v ilustraci, někdo v postprodukci a jiný v onlinu. Kromě skvělého estetického cítění budeme chtít vidět, že vaše loga či grafické koncepty dávají smysl, že uvažujete v souvislostech. Také budete potřebovat zkušenosti v tiskovinách, čili musíte vědět, jak nachystat tisková data a umíte pracovat s typografií. Zkuste si před odesláním portfolio aktualizovat, i za 3 roky od poslední aktualizace jste se mohli hodně posunout.

Mohlo by vás zajímat

Ukázky naší práce najdete zde, s kým budete sdílet kancelář zase tady.

Odměna závisí na množství zkušeností a času, který budete chtít u nás trávit. Pokud budete pracovat navíc, vždy za to dostanete zaplaceno. K tomu super kancelář, vybavení od Apple a tým profíků, kteří do práce chodí rádi.

 

Místo práce je Vault 42 v Olomouci. Práce na fulltime nebo 4 dny v týdnu. Ideálně od 07/2019.

 

 

Jdete do toho?

Pokud Vás práce zaujala, tak nám pošlete e-mail na holik@rency.cz, bude stačit základní info o vás, proč by vás práce lákala a portfolio v PDF, nebo odkaz na web či Behance.

Tato pozice již byla obsazena. Nicméně pokud máte co nabídnout, ozvěte se. Talenty a skvělé lidi potřebujeme pořád.

← Předchozí
Siela
Další →
Vision