Rency | Vážení klienti...
Awwwards
Menu

Vážení klienti…

... Vy tvoříte produkty a firmy, my vizuální prezentaci vaší práce. Průměrnosti už bylo dost, nyní je třeba tvořit skvělé věci.

Hledáme partnery, kteří chtějí být špičkou v oboru a poskytovat unikátní řešení svým klientům. Součástí naší práce je co možná nejlépe poznat prostředí, ve kterém se pohybujete, a navrhnout na míru vizuální styl, aplikace i vše ostatní, co potřebujete pro správnou prezentaci vaší práce. Záleží nám na detailech a naši práci chceme neustále vyvíjet, tak jako klienti, kteří začínají u verze 1.0. Společně tak získáme know how, jak úspěšně komunikovat a prodávat to, čemu věnujete tolik času a energie.

„Series A“ a „Series B“ startupy, v této fázi již máte hotový produkt a je na čase jej uceleně komunikovat veřejnosti. My vám dokážeme pomoci s vytvořením kvalitního brandu, který lze úspěšně škálovat napříč rozdílnými trhy, připravíme design manuál, na základě kterého budou fungovat jednotlivé pobočky i sales tým, a zajistíme, aby světová média, která o vás budou psát, měla k dispozici vyladěný presskit.

Stabilní společnosti, víme, že máte unikátní produkt nebo službu prověřenou časem, jejichž vývojem jste strávili roky. Sami ale cítíte, že by to šlo prezentovat vizuálně lépe či originálněji? Potom je ten správný čas si nás najmout. Poznáme vaše prostředí a konkurenci, navrhneme koncept, který vašemu produktu vdechne feel digitální éry.

Inovátoři, pokud se naplno věnujete vývoji nových technologií a postupů, nemáte prostor a kapacitu řešit, jestli je váš produkt srozumitelný i vašim zákazníkům. Nastavením „tone of voice“ vaší firmy to začíná, vizuálním jazykem končí. To vše bez degradace obsahu zajistíme, aniž bychom zpomalili vaše tempo.