Rency | RAXI
Awwwards
Menu

Mít dobré logo prostě nestačí

logotyp & designmanuál

Není logo jako logo

Pokud má již klient zavedenou značku, která odpovídá požadavkům a směru komunikace, rádi ji začleníme do celého procesu a využijeme její dobré pověsti. To je i případ logotypu RAXI.

Bez designmanuálu ani čárku.

I když byl logotyp pouze doplněný o hlavní claim, nevyužíval se systematicky a dle pravidel. Proto jsme dopracovali kompletní designmanuál vizuálního stylu, který definuje barevnost, použitá písma, ale i materiály pro tisk vizitek, varianty logotypu a potřebné aplikace.

„Ten pocit, když máte fotky na míru.“

Fotografování a postprodukce

Vizuálně atraktivní produkt je dobrým příslibem kvalitního výsledku. Ten ale vyžaduje hodně produkční práce, přípravu storyboardů, skvělého fotografa a klienta, který to ocení. Výsledkem jsou však autorské fotografie, které přesně podle požadavků reprezentují produkt a mají jedinečnou atmosféru. A to za tu práci stojí.

Na síti, která znamená svět“

webdesign a správa facebooku

Budeme se opakovat, ale bez webu a online sítí se dnes neobejde žádný produkt či služba. Abychom však netvořili jen tuctové řešení, navrhli jsme unikátní uživatelské rozhraní, které obdobně, jako vinné sklepy, má několik vrstev a úrovní. Na sociální síti zase zvyšujeme povědomí o značce, doplňujeme informace a přitahujeme pozornost zákazníků prostřednictvím specifického cílení.

výsuvné submenu

hlavní menu

piktogramy parametrů sklepa

tlačítko pro přechod
do galerie sklepa

fotografie v záhlaví

Dodržujeme vlastní procesy

Nastavili jsme si postup pro výrobu webových stránek a ten důsledně dodržujeme. I když se může zdát vytváření wireframů (drátěných modelů) jako zbytečnost, opak je pravdou. Díky nim dokážeme vyladit předem nejen funkci, ale i celkový obsah a rozložení. Klientům se ve wireframe dobře orientuje a náklady na zbytečný redesign grafiky nerostou geometrickou řadou.

Vlastní dodavatel

I když dodáváme komplexní produkty, občas má klient svého dodavatele, se kterým je spokojený. Není důvod na tom nic měnit, dokážeme se dohodnout s každým profesionálem. U webových stránek RAXI tomu tak přesně bylo. Dodali jsme wireframes, obsah, design, popsali funkci a dělali ,,stavební dozor”. Programování webu zajistila společnost Igens.

Staráme se o vaše sociálno

Facebook, Twitter, Youtube a LinkedIn patří do základní rodiny, o kterou by se zákazník měl starat, aby povědomí o jeho značce rostlo a budilo dobrý dojem. My se Raxi staráme o Facebook a LinkedIn. K ostatním se připojíme záhy.

Emoce, zážitky a reklama

Pokud chcete tzv. Hardsell, neobracejte se na sociální sítě. Na těch je dobré ukazovat zákazníkům lákavé fotografie, denní příběhy a zážitky, vše pevně spjaté s produktem. Získáváme důvěru vašich fanoušků a za to jim nabízíme kvalitní a relevantní obsah, který rádi čtou.

Copywriting není sazba

Vytváříme poutavé články, budíme pozornost každým slovem a do toho přidáme relevantní informace. Výsledkem je formálně správný, ale i pro fanoušky záživný, ba i zábavný příspěvek.

Katalog, na který si chcete sáhnout“

koncept a design katalogu

tisk, slepotisk a parciální lak

výsek – průměr 25mm

pauzovací papír

rylování pro snadné otevírání

vazba V1

Nespokojit se s klasikou aneb cesta k formátu R4

Tak dlouho jsme hledali optimální formát, až jsme vytvořili svou vlastní formátovou řadu. A4 není vhodný formát pro firemní katalog, i když je to stále více než 80 % celkové produkce. Ergonomicky nejvýhodnější formát pro tento katalog je R4. Splňuje uživatelskou pohodlnost s maximální archovou vytížeností kvůli cenovým nákladům. Ideál.

Prémiový produkt...

Každý dnes investuje do pokročilých online technologií, ale zapomíná, že svět je stále hmatatelný. Proto jsme do tohoto katalogu doplnili pokročilé povrchové úpravy, jako je slepotisk, metalická laminace, matné lamino a parciální lak, přidali pauzovací papíry a spojili vše v celek, který na dně koše nekončí.

Piktogramy

Člověk se naučil číst a psát, ale obraz mu stále pomáhá se rychle zorientovat. K tomu patří tvorba autorských piktogramů spojených v ucelené kompaktní řadě.

Infografika

Také pomocí infografiky se dokážete v čase a procesu zorientovat o něco rychleji. Je přehledná, nenákladná a oživí katalog zase o něco nového.

Dílčí produkty – 3D modeling

I když naše kapacity umožňují vytváření 3D vizualizací, může si klient dodat svoje vlastní. Ty pak dokonale vyretušujeme, upravíme světla, dodáme masky a založíme do katalogu, jako by tam byly odjakživa.

← Předchozí
PSA Trading
Další →
Grafický designer