Rency | Nejdřív tužka, až pak MAC.
Awwwards
Menu
Mini Case Study

Nejdřív tužka, až pak MAC.

Jsme názoru, že ty nejlepší nápady vznikají na papíře, a proto patří tužka s papírem mezi náš oblíbený starter-pack.

Díky tužce a papíru můžeme rychle a efektivně zpracovat jakýkoliv nápad, který se nám aktuálně zrodí v našich myšlenkách a vytvořit tak během krátké chvíle několik možných materiálů, se kterými následně můžeme pracovat.

Jakmile máme počmárané štosy papíru, naše práce stále nekončí, snažíme se dané prvky kombinovat a vytvářet tak smysluplný celek, který stručně a jednoduše předá patřičnou message lidem.

Připravili jsme několik ukázek, na kterých můžete vidět, jak se práce vyvíjí.

Havním cílem práce pro Olympus bylo vytvoření HR kampaně, která vás doslova chytne za ruku. Jak jsme postupovali při zhotovování zadání, můžete vidět níže.

Little Urban Distillery je jedním z našich klientů, kde vždy máme víceméně volnou ruku a můžeme se na papíře doslova vyřádit. Jako důkaz odhalíme cestu od první skicy k hotovému produktu.

Drbnu určitě všichni znáte, ať už tu naši Olomouckou nebo z jiného města. Když jsme v roce 2017 redesignovali logo a vizuální styl, padl na to skoro celý strom.

Společnost HIGHFIVE kontroluje kvalitu výroby ručně a rychle. Oba aspekty jsme se snažili do logotypu promítnout. Nejprve také ručně.

Potřebujete taky něco ,,nakreslit"?

Tak nám napište.

← Předchozí
Frontendist/ka
Další →
Vybrané webové reference 1