Rency | Vývoj agentury
Awwwards
Menu

Vývoj agentury

Neustále se vyvíjíme, měníme a hledáme tu správnou cestu pro tvorbu skvělých digitálních řešení. Abyste mohli poznat naši agenturu, podívejte se, čím jsme dosud prošli.

Hledali jsme příležitost, kde aplikovat globální trendy ve vývoji, designu, marketingu a reklamní práci obecně. Místo, kde se mohou potkávat lidé, kteří chtějí tvořit nejen pro peníze, ale i z prostého nadšení pro obor. Abychom tento prostor, na nějž jsme měli velmi vysoké nároky, mohli využívat, museli jsme si ho vytvořit. A tak 1. 4. 2013 vznikla agentura Rency.

Fotografie z kanceláří na Dolním náměstí v Olomouci

První projekty vznikaly v pokoji rodinného bytu, ze kterého po necelém roce fungování odcházel čtyřčlenný tým do kanceláří na Dolním náměstí v Olomouci. Zde jsme pracovali více než dva roky a dle velikostí projektů se tým postupně rozrůstal až do dvanácti plně vytížených kolegů. V roce 2016 část týmu zůstala pracovat na dlohodobých projektech u klienta z oblasti automotive.

Co je Vault42?

 

Už přibližně rok připravujeme k otevření Vault 42 – prostor, jenž je založen na principech co-workingu a který by náš tým měl využívat spolu s dalšími 20 lidmi z oboru (tzv. „Smart Creatives“). Narozdíl od běžného co-workingu je u nás výběr kolegů podmíněn praxí a zkušenostmi. Můžeme tak navzájem čerpat inspiraci a zároveň pracovat v prostorách s podobně zaměřenými lidmi, což v důsledku ocení především naši klienti.

Vizualizace z připraveného projektu Vault 42 / Architekti: Studio Raketoplán

Co nás čeká?

 

V roce 2017 bychom chtěli žačít spolupracovat s více novými kolegy z kreativního centra Vault 42 a rozšiřovat pole působnosti především na Brno a Prahu. Samotné centrum pak slouží jako pilotní koncept, který bychom chtěli realizovat i v dalších městech ČR a Evropě. Pokud by vás tato možnost zaujala, napište nám na new@vault42.cz.

Za pomoci nových kolegů se chceme věnovat náročnějším řešením z oblasti webového vývoje a brandové transformace.