Rency | Vývoj agentury
Awwwards
Menu

Vývoj agentury

Neustále se vyvíjíme, měníme a hledáme tu správnou cestu pro tvorbu skvělých digitálních řešení. Abyste mohli poznat naši agenturu, podívejte se, čím jsme dosud prošli.

Hledali jsme příležitost, kde aplikovat globální trendy ve vývoji, designu, marketingu a reklamní práci obecně. Místo, kde se mohou potkávat lidé, kteří chtějí tvořit nejen pro peníze, ale i z prostého nadšení pro obor. Abychom tento prostor, na nějž jsme měli velmi vysoké nároky, mohli využívat, museli jsme si ho vytvořit. A tak 1. 4. 2013 vznikla agentura Rency.

První projekty vznikaly v pokoji rodinného bytu, ze kterého po necelém roce fungování odcházel čtyřčlenný tým do kanceláří na Dolním náměstí v Olomouci. Zde jsme pracovali více než dva roky a dle velikostí projektů se tým postupně rozrůstal až do dvanácti plně vytížených kolegů. V roce 2016 část týmu zůstala u práce na dlouhodobých projektech u klienta z oblasti automotive.

Zázemí ve Vault 42

 

Náš tým se stal součástí coworkingového centra Vault 42. Můžeme tak navzájem čerpat inspiraci a zároveň pracovat v prostorách s podobně zaměřenými lidmi, což v důsledku ocení především naši klienti.

Meet Down – Zasedací místnost coworkingového centra Vault 42