Rency | Zaměření agentury
Awwwards
Menu

Zaměření agentury

Jsme stratégové, designéři a vývojáři. Rádi bychom vám pomohli adaptovat váš brand do digitální éry.

Zaměřujeme se především na tvorbu vizuální identity (pod kterou najdete vše od tvorby loga, vizuálního stylu a nastavení základního tónu komunikace), kterou zpracováváme s velkým důrazem na detail a odlišení se od oborové konkurence. Tuto oblast obecně nazýváme Brand Transformation. Identit jsme již realizovali vyšší desítky (např. Olympus, Rentpick, Raxi, Škola Populo a další). Výhodou je předešlá mezioborová zkušenost, která nám dává více otevřený pohled na spojitosti, které s tvorbou identity přímo i nepřímo souvisí.

Brand Transformation

 

Cílem tvorby nového loga a nové vizuální identity je schopnost společnosti obstát v digitální éře. Počátkem veškerých prací je detailní analýza prostředí, ve kterém se vaše společnost prezentuje klientům. Tím je zajištěno, že se odlišíte od přímé konkurence takovou značkou, která bude komplexní a unikátní. Součástí vizuální identity je i poznání, jakými způsoby vaše společnost komunikuje s veřejností a klienty. Podle toho vytváříme jednotlivé propagační materiály a aplikace.

Základní fáze procesu

 

I když je každý projekt jiný, držíme se vždy základního schématu, které zajišťuje rychlý postup a kvalitní výsledek odvedené práce.

Pro koho je transformace značky vhodná?

Především pro ty z vás, kteří máte tu možnost na našem trhu ovlivňovat celý koncept brandu nejedná se tedy o adaptaci mezinárodní značky. Pokud jste na trhu již delší dobu, máte již ověřené, že o vaše výrobky či služby je zájem a chcete svůj brand osvěžit a přizpůsobit ho aktuálnímu vývoji, pak je vhodný čas pro transformaci brandu.

Druhou možností je, když už za sebou máte více projektů a nyní se chystáte připravit nějaký nový a od začátku dáte značce vážnost a kvalitu.